Vårens yttertøynyheter hos Polarn O. Pyret
Polarn O. Pyrets butikk er full av vårens yttertøynyheter i etterlengtede friske farger. Og som vanlig er alle ytterplagg vel rustet for fartsfylte leker i all slags vær. Teipede sømmer, vannavisende materiale, reflekser i 360 grader, og slitesterkt materiale som puster kjennetegner Polarn O. Pyrets yttertøy og skaper frihet for barna!
Vårens skalljakker og matchende skallbukser kommer to-farget eller ensfarget i slitesterkt materiale som puster, er vind- og vanntett med helteipede sømmer og vannsøyle 10 000 mm.
Vindfleecejakkene kommer i fem friske farger og kan kneppes sammen med skalljakken.
Polarn O. Pyrets unike knappeløsning gjør at skalljakken og vindfleecejakken er enkle å bruke sammen tidlig på våren for å holde det lunefulle været ute. Avtagbar hette og snøring nederst på jakkene gjør dem enda mer fleksible og lette å tilpasse barna.
Alle Polarn O. Pyrets ytterplagg med vannavisende effekt er helt frie for impregneringer som inneholder perfluorerede emner, også kalt PFC-er.